Ubytovanie

Návštevníkom a vystavovateľom na podujatí ponúkame kvalitné ubytovanie v meste Levice a v jeho blízkom okolí:

Business Hotel Astrum Laus****

Štýlový hotel Astrum Laus sa nachádza v centre mesta Levice. Všetky izby sú vybavené elegantným moderným nábytkom, minibarom a satelitnou TV s plochou obrazovkou. Samozrejmosťou je bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. V reštaurácii si môžete pochutnať na vynikajúcich jedlách medzinárodnej kuchyne a zrelaxovať v kaviarni alebo v lobby bare. Hotel ponúka bezplatný vstup do fitnescentra a wellness. K vybaveniu kúpeľov patrí sauna a vírivka, ktoré sú dostupné za príplatok. Môžete si tu dopriať aj masáže. Strážené parkovisko je k dispozícii na mieste.

VIAC INFORMÁCIÍ

Hotel Lev

Hotel ponúka ubytovanie v novozrekonštruovaných priestoroch a svojou architektúrou patrí k najvýznamnejším a najstarším hotelom v Leviciach. Rozprestiera sa priamo v centre mesta, neďaleko od Námestia hrdinov a pešej zóny.

VIAC INFORMÁCIÍ

Penzión REKREA

Penzión je situovaný pri termálnych kúpaliskách Margita – Ilona cca 5 km od okresného mesta Levice. Spolu s reštauráciou Koliba predstavuje ucelený komplex kvalitných hotelových a reštauračných služieb, ktorých vynikajúce referencie siahajú ďaleko za hranice našej krajiny.

VIAC INFORMÁCIÍ

Apartmány na Bašte

Apartmány na Bašte je novo otvorený objekt po komplexnej rekonštrukcii. Ponúka komfortné ubytovanie v klimatizovaných izbách s dizajnovým zariadením a vlastnou kúpeľňou, wellness zariadením. Nachádza sa na pešej zóne v historickom jadre mesta Levice, necelých 6 minút chôdze od Levického hradu.

VIAC INFORMÁCIÍ

Camping Vodník

V obci Jur nad Hronom, neďaleko Levíc a Želiezoviec v tesnej blízkosti rieky Hron v malom lesíku, sa nachádza kemping s výstižným názvom VODNÍK. Kemping sa nachádza v tichom, nerušenom prostredí na periférií obce blízko k bistru Kantína, Pizzerie La Cantina a ostatným službám v obci.

VIAC INFORMÁCIÍ

Pivnica Palík

Pivnica Palík sa nachádza v malebnom prostredí uprostred vinohradov v obci Sikenica. Okrem výroby a uskladnenia biovín ponúka aj možnosť ubytovania a príležitostného stravovania. Na želanie hostí je možné pripraviť v pivnici aj miestne špeciality.

VIAC INFORMÁCIÍ